Winners 2013 > Emotions Series > 3rd Marek Štim

divadlo_I. :
divadlo_I.
divadlo_II :
divadlo_II
samorost_I. : Inspiroval jsem se lidskou potřebou sbírat předměty a vytvářet z nich sbírky. Samorosty navozují atmosféru něčeho mystického a nepatřičného. Lze je chápat jako ztělesněni jakéhosi tabuizovaného problému,kterého se obyvatelé bytu nemohou zbavit a nezbývá jim, než jeho nepříjemnou přítomnost akceptovat.
samorost_I.
samorost_II. : Inspiroval jsem se lidskou potřebou sbírat předměty a vytvářet z nich sbírky. Samorosty navozují atmosféru něčeho mystického a nepatřičného. Lze je chápat jako ztělesněni jakéhosi tabuizovaného problému,kterého se obyvatelé bytu nemohou zbavit a nezbývá jim, než jeho nepříjemnou přítomnost akceptovat.
samorost_II.
samorost_III. : Inspiroval jsem se lidskou potřebou sbírat předměty a vytvářet z nich sbírky. Samorosty navozují atmosféru něčeho mystického a nepatřičného. Lze je chápat jako ztělesněni jakéhosi tabuizovaného problému,kterého se obyvatelé bytu nemohou zbavit a nezbývá jim, než jeho nepříjemnou přítomnost akceptovat.
samorost_III.
schizofrenie_I. : Projekt vznikl ve spolupráci s organizací FOKUS LABE. Obrazy jsou vytvořeny na základě jednotlivých výpovědí klientů s duševním onemocněním.
schizofrenie_I.
schozofrenie_II. : Projekt vznikl ve spolupráci s organizací FOKUS LABE. Obrazy jsou vytvořeny na základě jednotlivých výpovědí klientů s duševním onemocněním.
schozofrenie_II.
  

Remember Date!  ___   May 30, 2015  

Opening Ceremony&Wall Gallery
Teplice Spa 

 Vítězové minulých ročníků:  Obrazová galerie z vyhlašování:
ročník 2011  ročník 2011
ročník 2012 ročník 2012
ročník 2013 ročník 2013
ročník 2014 ročník 2014
ročník 2015  ročník 2015

mediální partneři

   

 
hlavní partner & sponzoři